Ķeipenes jaunieši velta īsfilmu Latvijas simtgadei

16. septembrī Ogrē norisinājās noslēguma pasākums projektam “Jaunieši par Ogres novada pagastiem”. Ogres novada jaunieši demonstrēja savu vasaras veikumu, tas ir, filmu par savu pagastu.Filmas tapšanā piedalījās 8.klases skolnieki Žanis Marģers Kalniņš, Ivo Bombāns, Sabīna Tīna birkenfelde, Valters Zvaigzne un viņa tēvs Mairis Zvaigzne, kā arī 9.klases skolniece Laura Plaude un Ķeipenes pamatskolas absolvente Margrieta Kalniņa.

Lai auditorijai parādītu filmu, jaunieši cītīgi strādāja, brauca uz apmācībām vasaras brīvlaikā – jūnijā un augustā.

Nometnē Toma Ezerieša vadībā mēs apguvām, kā pareizi filmēt, montēt kadrus, atrast piemērotu mūziku. Toms atklāja savas pirmās kļūdas, to visu viņš mums stāstīja, lai mēs tādas nepieļautu.

Ansis Bogustovs bija atbraucis uz Suntažiem, lai pastāstītu par savas karjeras pieredzi, stāstīja par savu pieredzi Latvijā un ārzemēs, un kādēļ viņš izvēlējās tieši žurnālistiku.

Ne tikai mēs filmējām filmas, bet apmācību laikā kopā ar Rinaldu Rudzīti izstrādājām priekšlikumus 2017. un 2018 . gada Latvijas simtgades pasākumiem.

Mēs ieguvām savu pirmo īsto pieredzi filmas veidošanā, jaunus draugus no kaimiņu pagastiem un uzzinājām “knifiņus”, par kuriem agrāk nebijām dzirdējuši.

Projekts “Jaunieši par Ogres novada pagastiem” tiek īstenots Izglītības un Zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. Gadam 1.4 apakšdaļas “Atbalsts jauniešu centra darbības finansējuma ietvaros” (projekta kopējais finansējums ir 3500.00 EUR)

Video ir ievietots :   https://www.youtube.com/watch?v=xx8N8QFCVBI

Papildinformācija par noslēguma pasākumu:
http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/36620/

Noskaties!

8.klases skolniece Sabīna Tīna Birkenfelde