Tēva diena – īpaša pēcpusdiena Ķeipenes skolā

Tēva dienu Latvijā oficiāli atzīmē kopš 2010.gada, tā svinama septembra otrajā svētdienā, šoruden – 11. septembrī.
Ķeipenes skolas skolotāji šo tradīciju uztur jau otro gadu, aicinot skolēnu tēvus, vectēvus, krusttēvus, onkuļus uz īpašu pēcpusdienu skolā. Skolotāji arī šogad bija padomājuši par interesantām aktivitātēm, kuras veicamas visai ģimenei kopā – gan atjautības, gan veiklības, gan radoši mākslinieciski uzdevumi.
Īpaši jautra izvērtās skolotāju Daigas un Skaidrītes iestudētā deja “Das kleine krokodil”, kuru visi tēti kopā ar saviem bērniem izpildīja apbalvošanas laikā par prieku visiem skatītājiem. Video, lūdzu, taujājiet šoferim Didzim!
Tēti arī aizrautīgi mēģināja trāpīt skolotāja Aigara sagatavotajā mērķī ar gaisa pistoli, dažiem iegūstot arī maksimālo punktu skaitu un vismaz vienu trāpījumu tieši desmitniekā! Nenobīstieties no sacaurumota šķūnīša, tās tikai puišu izklaides!
Skolotājas Ieva un Agita jau otro gadu rūpējās par prāta asināšanu, izveidojot testu “Smadzeņu vitamīni” par dažādiem Latvijā aktuāliem jautājumiem, dabaszinībām. Tēti atzina, ka tagad nožēlo TV ziņu neskatīšanos..
Skolotājas Sarmīte un Signe aicināja ģimenes atgriezties bērnībā un lidināt lidmašīnas, savukārt skolotāja Andra izcēla ikkatra tēta muzikālās dotības, sniedzot iespēju ar dažādiem instrumentiem darboties Ritma laboratorijā. Kādi slēpti talanti atklājās!
Skolotājas Ineses uzdevums bija katru ģimeni iemūžināt mīļās un sirsnīgās bildēs, kuras drīz būs pieejamas skolas mājaslapā.Skolas pavāres bija parūpējušās par gardiem cienastiem – plātsmaizēm, kuras dalībnieki baudīja turpat skolas pagalmā siltas saules lutināti.Katrs dalīnieks tika apbalvots ar gardumu, taču katrā aktivitātē tika noteikti arī paši labākie un atraktīvākie, tāpēc Tēva dienas aktivitāšu konkursā tika noteikti uzvarētāji:

I vieta – Uģim Bīberam un Annijai Keitai Štālei;
II vieta – Jurim un Elizabetei Ločmeļiem;
III vieta – Kristapam un Aleksandrai Lepšiem.

Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību, atraktivitāti, vēlmi darboties kopā ar saviem bērniem!
Paldies skolotājiem un skolas darbiniekiem par palīdzību pasākuma organizēšanā!

Sk. Ieva Sala