„ Dejotprieks” vieno dejas draugus

Jau tradicionāli maija beigās Ķeipenes Tautas namā notiek sporta deju sacensības un dejotāju paraugdemonstrējumi.

Šogad pie mums bija ieradušies dejotāji no Rīgas, Ogres, Ķeguma, Mazozoliem, Madonas. Trijās vecuma grupās sacentās 17 pāri ( no tiem deviņi pāri – mūsu audzēkņi, sporta deju pulciņa dejotāji), bet meistarīgākie trīs viesu pāri- sniedza astoņu deju paraugdemonstrējumus. Ļoti priecājos starp viņiem nosaukt dejotaju Kristapu Strazdiņu, kurš pirmos deju soļus iemācījās mūsu skolas deju pulciņā, bet nu jau labus sasniegumus demonstrē dažādos deju konkursos, arī ārpus Latvijas, trenējoties ANDRA deju skolā.

Jaunākajā – bērnudārza grupā- savu dejotprasmi skatītājiem demonstrēja 3 pāri, vidējā- 9 (visi Ķeipenes pamatskolas audzēkņi), vecākajā- 5 pāri.

Jaunākās grupas uzvarētāji- Georgijs Bombāns un Ksenija Rande no Rīgas, vecākās- Kristiāns Lapiņš un Alīna Kūlīte no Madonas.

Vidējā grupā 6.vietā ierindojās 2 pāri- Kristers Spārniņš un Nikola Pumpure, Ralfs Gunis Ozoliņš un Keila Reinholde, 5.vieta- Bruno Bombānam ar partneri Elizabeti Ločmeli, 4.vieta –Ralfam Gobiņam un Nikolai Annai Jermacānei, 3.vieta- Mārim Jansonam ar partneri Kristīni Andrejevu un Rinaldam Gradovskim ar partneri Danu Rokolu, 2.vietā Kristers Bebrs un Signe Liepa, bet pirmajā Kristers Bebrs ar Aleksandru Lepsi, un Bruno Bombāns ar partneri Lieni Emīliju Ozoliņu. Ar viena punkta pārsvaru par absolūtajiem šīs grupas uzvarētajiem kļuva Bruno un Liene. Lienītei tā bija skaista dzimšanas dienas dāvana sev un vecākiem.

Skatītāju Simpātiju Balva šogad -Kristeram Bebram (4.kl.) un Aleksandrai Lepsei(2.kl). Viņi saņēma lielās medaļas, skaistās piparkūkas, un, galvenais, visvairāk skatītāju atzinības. Apsveicam uzvarētājus un visus dalībniekus!

Paldies sakām visiem ieinteresētajiem, jaukajiem skatītājiem! Jūsu aplausi un prieks bērniem dāvā vēl lielāku dejotprieku!

Paldies Mairitai Upeniecei un Agitai Zvaigznei par ļoti raitu, apzinīgu darbu sekretariātā, paldies galvenajam tiesnesim Andrim Miķelsonam par muzikālo ietērpu un tiesnešu ( sacensības tiesāja viņa pieredzējušākie dejotāji) apmācību.

Paldies  Ķeipenes pagasta pārvaldei, paldies TN vadītajai Inesei par atbalstu, ieinteresētību un palīdzību pasākuma organizēšanā.

Pasākuma „Dejotprieks” organizatore un sporta deju skolotāja, Daiga