Sirdīs auklētā Mātes Diena Ķeipenes pamatskolā

Ķeipenes pagasta tautas namā 6. maija pēcpusdienā svētku noskaņās aizritēja Ķeipenes pamatskolas Mātes dienai veltītā pasākuma 1. daļa –  koncerts.

Priecēja, ka koncertā piedalījās skolēni no visām pamatskolas klasēm, priecējot skatītājus ar mammām veltītām skanīgām dziesmām un ritmiskām dejām.

Viena no mūsu skolas skolēnu mammām pēc koncerta atzinās: „Apmeklēju skolas koncertus vienmēr, neatkarīgi no tā, kam tie veltīti, jo bērni vienmēr spēj sagādāt tādas emocijas, no kurām skudriņas skrien pa muguru. Tomēr Mātes dienas koncerts ir īpašs, jo bērni caur deju un dziesmu parāda saviem vecākiem, cik svarīgi viņiem ir. Turklāt nozīmīgi, ka bērnu prasmes tiek novērtētas. Mazie spēj radīt smaidu skatītāju sejās. Lai tas izdotos, ir jāiegulda liels darbs. Es kā mamma pateicos pedagogiem par viņu izturību un pacietību, mācot mūsu bērnus.”

Taču tas nebija viss, ko savām māmiņām un vecmāmiņām bija sarūpējuši vecāku mīluļi kopā ar enerģiskajiem un radošajiem pedagogiem. Skolā bija atvērtas 7. radošās darbnīcas, kurās skolēni kopā ar savām māmiņām un vecmāmiņām demonstrēja patiesu ģimenisko vienotību. Un pret doto sirds siltumu guvēji šoreiz bijām visi! Mīļš Paldies visiem!

Māris Siliņš, Ķeipenes pamatskolasdirektors