Draudzības pēcpusdiena

Pirmdien, 25. aprīlī plkst. 13.00, Ķeipenes pamatskolā notika “Draudzības pēcpusdiena”, kurā, 8. klases aicināti, piedalījās visi 1.-4. klases pagarinātās grupas skolēni, lai jautri pavadītu laiku.

Pēcpusdiena  sākas ar interesantu iepazīšanos, kurā katrs dalībnieks nosauca savu vārdu un izdarīja kādu kustību (katram nākamajam bija jāatceras vairāk vārdu un kustību, turklāt kustības nevarēja atkārtoties). Skolēni tika sadalīti divās komandās, katrai no tām bija sava krāsa (zaļa un oranža ). Skolēniem bija četras interesantas spēles.

  • Pirmajā spēlē bija jāsaliek puzle, kuras kauliņi atbilda tikai tam kauliņam, kuram bija vienāds cipars ar otra kauliņa zīmējumu skaitu.
  • Otrajā spēlē bērniem bija no pupām jāizlasa pelēkie zirņi, kas ir grūts uzdevums.
  • Trešā spēle bija saistīta ar tausti. Maisiņā bija ielikti dažādi priekšmeti, kuri bija jānosauc.
  • Ceturtā spēle “Pirtiņa deg!” bija visaktīvākā, kurā bērniem bija iespēja kārtīgi izskrieties un izsmieties. Skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par multfilmām un to tēliem, atbildot uz jautājumiem.

Pēcpusdienas uzvarētāji bija visi tie, kuri piedalījās “Draudzības spēlēs” un sadarbojās ar saviem komandas biedriem. Katrs no dalībniekiem ieguva dažādas balvas.

Paldies par palīdzību un ideju latviešu valodas un literatūras skolotājai Sarmītei Ščuckai!

Annija un Laura, 8. klase