Keipenes pamatskolas 7. klase – titula “Sportiskākā Ogres novada klase” ieguvēja

20.aprīlī pirmoreiz notika sacensības “Ogres novada sportiskie 7-tie 2016”, kurā septīto klašu kolektīvi sacentās par sportiskākās klases titulu.

“Ideja rīkot sporta sacensības, kurās piedalās visa klase, radās pirms pieciem gadiem. Ceturtajām klasēm rīkojam sacensības jau piecus gadus, bet septītajām klasēm tās organizējām pirmo reizi. Ceturto klašu skolēni sacenšas dažādās stafetēs, bet septīto klašu skolēniem bija nepieciešams veidot interesantāku, aizraujošāku un viņu vecumam piemērotāku sacensību programmu, ko uzņēmās izveidot Jānis Iklāvs. Beidzot mums izdevies realizēt šo ideju,” atklāj Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga.

Septītklasnieku sporta piedzīvojumu sacensībās “Elementi” skolēniem tika doti dažādi uzdevumi:”Zeme”, “Gaiss”, “Uguns” un “Ūdens”. Lai tos paveiktu, ar kartes palīdzību bija jāatrod kontrolpunkti, kas atradās dažādās pilsētas vietās – pie skatu torņa dabas parkā “Ogres Zilie kalni”, peldvietā pie Vecupes, pie Latvijas skautu un gaidu Centrālās organizācijas muzeja Ogrē, Suntažu ielā, Kranciema ielā pie tramplīnlēcēju kluba “Ogres stils”.

Pavisam sacensībās iesaistījās 13 septīto klašu komandas, tajā skaitā četras klases no Ogres 1.vidusskolas un divas klases no Ogres Valsts ģimnāzijas.

Sportiskākās klases titulu izcīnīja trīs klases – Ogres 1.vidusskolas 7.c klase, Ķeipenes pamatskolas 7.klase un Suntažu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra 7.klase.

“Sacensībām īpaši negatavojāmies, bet ar uzdevumiem veiksmīgi tikām galā. Mūs gan pārsteidza lietus un krusa, kāds bija nosalis, kāds salijis, bet rezultāts ir ļoti labs,” pēc apbalvošanas ceremonijas prieku neslēpj Ogres 1.vidusskolas sporta skolotāja Mudīte Goldmane, kura kopā ar kolēģi Gati Heidingeru vadīja 7.c klasi sacensībās.

2.vietu izcīnīja Ogres Valsts ģimnāzijas 7.c klase, bet 3.vietu – Jaunogres vidusskolas 7.a klase.

Tika izlozētas arī divas Veiksmes balvas, kuras ieguva Ogres 1.vidusskolas 7.a klase un Suntažu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra 7.klase.

Informācijas avots: http://www.ogrenet.lv/sports/35342/