Ernestam Valtam Circenim – 2. pakāpes diploms starptautiskā akordeonistu konkursā

12.aprīlī Daugavpilī norisinājās XIV starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – 2016″.

Latviju no Ogres novada pārstāvēja Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skolas audzēknis Ernests Valts Circenis, iegūstot godpilno 2.pakāpes diplomu. Viņa skolotāja Marita Karpa ir ļoti gandarīta par audzēkņa uzstāšanos. Dažādās vecuma grupās konkursā  piedalījās 182 dalībnieki no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas, Sanktpēterburgas u.c. Arī žūrija bija starptautiska – no Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Šveices, Bosnijas un Hercegovinas.

Šajā mācību gadā Ernests no visiem konkursiem atvedis diplomus – valsts konkursā akordeona spēlē Vidzemes reģionā 2.vieta, republikā 3. vieta, jaunrades konkursā „Skaņuraksti Ādažos” 3.vieta. Ernests piedalījies bērnu koru dziesmu jaunrades konkursa „Gaismu sauca” finālā Alojā, Ogres mūzikas skolas rīkotajā akordeonistu festivālā „Labam garastāvoklim” un 27.aprīlī piedalīsies konkursā „Cēsis 2016”, bet nu jau tikai koncertā kā iepriekšējo gadu 2., tad 1.vietas un „Grand Prix” balvas ieguvējs.

Informācijas avots  http://www.ogresnovads.lv/lat/zinas__jaunumi/?page=0&doc=233015

IMG_2412 IMG_2414