4. klases skolēni iegūst 3. vietu sacensībās “Ogres novada sportiskākā klase”

23. martā Ogres sākumskolā norisinājās pasākums “Ogres novada sportiskākā klase”, kurā par sportiskākās klases titulu sacentās ceturto klašu skolēni.

Lai iegūtu sportiskākās klases titulu, skolēniem sevi jāpierāda visdažādākajās fiziskajās, atjautības un erudīcijas aktivitātēs.

“Šajās sacensībās ietverti sporta veidi, kas populāri Ogres novadā – futbols, florbols, basketbols, orientēšanās, vieglatlētika, novuss,” informē Ogres novada sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga.

Sacensības “Ogres novada sportiskākā klase” notiek jau piekto gadu, un šīs sacensības ir sagaidījušas pirmo nozīmīgo jubileju.

“Tā jau ir tradīcija, ka sacensības “Ogres novada sportiskākā klase” notiek Ogres sākumskolā. Sacensības ir mans senlolots sapnis – nepieciešams saliedējošs, vienojošs pasākums visai klasei, nevis skolas labākajiem sportistiem. Visa klases kolektīva piedalīšanās sacensībās stiprina komandas garu, jo ar dotajiem uzdevumiem spēj tikt galā visi skolēni,” atklāj Ogres sākumskolas direktores vietniece un sporta skolotāja Aija Sirsniņa.

Sacensībās piedalījās visu Ogres novada izglītības iestāžu 4.klašu komandas. Dalībnieki tika vērtēti divās – lielo un mazo skolu – grupās.

Lielo skolu grupā sportiskākās klases titulu izcīnīja Ogres sākumskolas 4.b klase, 2.vietā ierindojās Suntažu viduskolas (tajā skaitā Lauberes filiāle) 4.klase, bet 3.vietā – Madlienas vidusskolas (tajā skaitā Krapes filiāle) 4.klase. Mazo skolu grupā sportiskākās klases gods Ogresgala pamatskolas 4.klasei, 2.vietu izcīnīja Suntažu internātpamatskolas 4.klase, bet 3.vietā ierindojās Ķeipenes pamatskolas 4.klase.

Informācijas avots    un  Foto