Ķeipenes skolēni piedalās Jauniešu forumā

Šodien, 24. martā, Ogres Kultūras centrā norisinājās Jauniešu forums 2016, kurā tika aicināti visa novada aktīvākie jaunieši – pašpārvalžu dalībnieki – izteikt viedokli par aktuāliem jautājumiem (jauniešu centru nepieciešamību, veselīgu dzīvesveidu, brīvprātīgo darbu), kā arī iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas ļauj jauniešiem vienam otru iepazīt, dalīties pieredzē un idejās.
Šo pasākumu apmeklēja arī Ķeipenes pamatskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāvji – 6. klases skolnieces Paula un Enija, 7. klases skolniece Tīna un 9. klases skolniece Dārta Kalniņa. 6. un 7. klases skolniecēm šis bija pirmais pasākums-pašpārvalžu apmācības. Meitenes atzina, ka šādi pasākumi ir ļoti nepieciešami un interesanti, jo rodas jaunas idejas, iedvesma uzlabot savas skolas un skolēnu ikdienu.

Pasākuma foto un papildinformācija

Gaidiet ziņas. Drīz Ķeipenes skolēnu pašpārvalde nāks klajā ar jaunām idejām pavasara aktivitātēm!