Mēs varam!

Ir noslēdzies fizikas 66. valsts olimpiādes 2.posms. Tajā ar Ogres novada skolu talantīgākajiem skolēniem, kuriem dabas zinības ir aicinājums, sacentās Henrijs Augšpuls no Ķeipenes pamatskolas 9. klases. Klasesbiedri un arī pedagogi turēja īkšķus Henrija veiksmei, tāpēc saņemtie olimpiādes rezultāti ļauj sajust gandarījumu ne tikai fizikas skolotājai Inesei Grisei, bet arī visam skolas kolektīvam, jo Henrijs izcīnījis 3. vietu.  Taču tas nav vienīgais šī zinātkārā mūsu skolasbiedra sasniegums mācību olimpiādēs šajā mācību gadā. Arī valsts 38. bioloģijas olimpiādes 2. starpnovadu posmā Henrijs uzrādīja ļoti augstvērtīgu rezultātu un tika apbalvots ar atzinību, tāpat kā starpnovadu olimpiādē vēsturē 9. klašu grupā. Vēlam Henrijam tā turpināt, jo olimpiāžu karuselis nav zaudējis apgriezienu!