eTwinning projektu I semestra aktivitātes 5.-9. klašu skolēniem

downloadAngļu valodas pulciņā I semestrī darbojās vairāk nekā 15 skolēnu no 5.-9. klasei, veicot vairākas interesantas aktivitātes.

5.-7. klašu grupa projektā “Nebaidies, pusdienas jau klāt!” īpaši aktīvi strādāja Ziemassvētku laikā, nosūtot projekta dalībniekiem apsveikuma kartiņas un veidojot prezentāciju “Latviešu jauniešu ēšanas tradīcijas”.

Skolēnu veidotā prezentācija

7.-9.klašu grupa projektā “Ceļojums caur kultūrām” arīdzan visražīgāk strādāja svētku laikā. Notika ne vien apmainīšanās ar svētku apsveikumiem, bet arī skaistākās Ziemassvētku dziesmas “Klusa nakts, svēta nakts” ierakstīšana latviešu valodā, lai citi projekta dalībnieki varētu dzirdēt, kā šī dziesma skan dažādās Eiropas valodās.

Video

Vecākās grupas skolēni arī piedalījās interaktīvas spēles veidošanā par Latviju, liekot citiem dalībniekiem minēt atbildes uz dažādiem ar sportu, ģeogrāfiju un kultūru saistītiem jautājumiem.

II semestris sācies ar jauniem uzdevumiem skolēniem – janvārī 5.-7. klašu grupai jāapkopo informācija par Latvijas tradicionālajiem ēdieniem (jāfotografē, jāfilmē, jāprezentē), savukārt 7.-9. klašu grupai – interaktīvā veidā jāapkopo informācija par svētkiem Latvijā.

Lai izdodas!