Ziemassvētku koncerts “Ziemassvētku zvaigzne krīt”

17.12.2015. notika Ķeipenes pamatskolas Ziemassvētku koncerts “Ziemassvētku zvaigzne krīt”. 1. – 4. klase rādīja kopējo uzvedumu par mazajiem zaķēniem, kam tika stāstīts, kas ir Ziemassvētki. Bērni dejoja, dziedāja un skaitīja dzejoļus. Otrajā koncerta daļā 5. – 9. klase rādīja savas prasmes dziedāšanā, dejošanā un dzejoļu deklamēšanā. Skolotāja Ieva Sala bija sagādājusi visiem pārsteigumu – Ziemassvētku vecīša vēlējumus Ķeipenes pamatskolas bērniem.

Koncerts noslēdzās ar skolas labinieku godināšanu. Tika izsniegti atzinības raksti skolēniem, kas pirmo semestri beidza ar labu vai teicamu vidējo atzīmi un kuriem arī uzvedība bija vērtējama kā laba.

Šie skolēni ir:  1.klase – Elizabete Ločmele, 2.klase – Aleksandra Lepse, 3.klase – Signe Liepa,           4.klase – Rinalds Gradovskis, 5. klase – Diana Kalva un Evelīna Circene, 6. klase – Paula Upeniece, 7.klase – Ivanda Gurinoviča, 8. klase – Laura Plaude, 9. klase – Ernests Circenis.