Sporta dienā Ogres novada skolu orientēšanās čempionāts startējis Ķeipenē

3.septembrī Ķeipenes pamatskolā bija Sporta diena.  Skolā viesojās orientēšanās klubs OK “Ogre”, kas šoruden visās Ogres novada skolās rīkos orientēšanās čempionātu. Ķeipenieši skolu orientēšanās čempionātā piedalījās ar lielu degsmi un sportisku azartu – vienu kilometru garo distanci ar deviņiem kontrolpunktiem veica ne tikai sacensību nolikumā paredzēti skolnieki (no trešās līdz astotajai klasei), bet brīvprātīgā kārtā ārpus konkurences startēja arī pirmklasnieki, otrklasnieki un devītklasnieki.

7.-8.klašu grupā ar rezultātu 8:32 min. uzvarēja Ivo Bombāns un Valters Zvaigzne, 5.-6.klašu grupā – Voldemārs Augšpuls, Ance Augšpule un Matīss Kļaviņš, 3.-4.klašu grupā – Laurīcija Celma un Dana Rotkova. Pirmās un otrās klases bērni distanci veica kopā un ar audzinātāju, rezultāts – 17 minūtes. Devītklasnieki Haralds Liepiņš un Mārcis Brihenfelds finišēja ar absolūti labāko rezultātu – 7:31 minūtes.