sākums uzņemšana mācību darbs

datorika un robotika 1.-4.kl.;

vizuāli plastiskā māksla 1.-4.kl.;

sports 5.-8.kl.

Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres namsaimnieks” Veselības veicināšanas nodaļa (pazīstama kā Oveselība) organizē izglītības iestāžu konkursu “Veselības nedēļa 2017“. Konkursa mērķis ir:
– rosināt skolēnus un skolotājus piedalīties Veselības nedēļas aktivitātēs;
– papildināt zināšanas par veselīga uztura nozīmi un dažādību ikdienā, veicot radošus konkursa uzdevumus.

Arī Ķeipenes pamatskolas skolēni jau sākušu rosīties projekta ietvaros, proti:
– 1.-3. klase veidos vizuāli radošu darbu par tēmu “Ūdens mūsu uzturā” kopā ar savām audzinātājām un skolotāju Signi Gertneri;
– 4.-6. klase mājās kopā ar vecākiem gudro veselīgas receptes un tās arī pagatavo, lai klasesbiedri un skolotāji var šos kulinārijas gardumus degustēt un lemt, kuru skolēnu darbus virzīt novada konkursam (tālāk uzdevums jau ir sarežģītāks – nofilmēt kulinārijas procesu);
– 7.-9 klase tiek aicināta radīt veselīgu uzkodu/ našķi, kura garšu un arī noformējumu vērtēs žūrija Ogrē.

Līdz šim aktīvu dalību izrādījusi 4. klase skolotājas Sarmītes Ščuckas vadībā, organizējot degustācijas un recepšu prezentācijas skolotājiem un klasesbiedriem.
Šīs aktivitātēs norisinās ne vien skolēnu mājās virtuvē, bet arī dažādos mācību priekšmetos skolā – sociālajās zinībās, mājturībā, klases stundās. Skolēniem ir iespēja nopelnīt labu atzīmi šajos priekšmetos, praktiski darbojoties konkursa ietvaros.

Tuvākajā laikā tiks noteikti skolēni, kas pārstāvēs Ķeipenes skolu novada konkursā un savas unikālās receptes varēs demonstrēt plašākai publikai.

Aicinām skolēnus un vecākus būt aktīviem un Veselības nedēļas laikā domāt par ikdienas uzturu, dodot priekšroku veselīgiem/ gardiem ēdieniem!

pusdienas   11:40 - 12:10